REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arsin Haber

TÜGVA Trabzon, ilçe temsilcilik binaları açıyor!

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu , teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı İbrahim Beşinci ve katılımcılar ile Araklı ve Sürmene ilçe hizmet binaları açılışı yapıldı.

TÜGVA Trabzon, ilçe temsilcilik binaları açıyor!
808
26 Temmuz 2019 - 15:00

TÜGVA Trabzon, İlçe Temsilcilik Binası açılışlarında bir konuşma yapan Genel Başkan Enes Eminoğlu, TÜGVA’nın 81 ilde , 420 ilçede çalışma yürüttüğünü ifade ederek; “Bugün Araklı ve Sürmene’de  çok güzel bir atmosfer var. İnşallah bu açılışlar daha güzel çalışmalara vesile olur. Türkiye genelindeki çalışmalarımızı baktığımız zaman 81 vilayette 420 ilçede ortaokuldan liseye üniversiteden, kadın ve aile gençlik çalışmalarımıza tüm Türkiye de bu çalışmaları icra etmeye çalışıyoruz. Buradaki amacımız, dindar bir nesil, yerli ve milli bir nesil yetiştirmek noktasında çıktığımız bu yolda bütün kalplere ulaşabilmek.’’ dedi.

img-20190726-wa0006.jpg

Ayrıca il temsilcisi Osman Ergün;” 18 ilçede teşkilatlanmalarımızı tamamladık.Artık ilçe temsilcilik binalarımızı kuruyoruz.Bugün Araklı ve Sürmene açılışımız var. En kısa zaman da diğer ilçelerimizde  temsilcilik binalarımızı açacağız. İlçe temsilcilik binalarımızda , ilçe gençlerimize,  temel dini eğitim, değerler eğitimi, sportif ve sosyal faaliyetler sunarak geleceğe hazırlayacağız.Tüm teşkilatlarımız ile; ülkesini seven, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirmek amacındayız” dedi.

img-20190726-wa0009.jpg

61TRABZONHABER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.