TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan kutlama mesajı | Arsin Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arsin Haber

TTSO Başkanı Hacısalihoğlu’ndan kutlama mesajı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonrasında kutlama mesajı yayımladı.

TTSO Başkanı Hacısalihoğlu’ndan kutlama mesajı
209
25 Haziran 2018 - 15:35

Hacısalihoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

24 Haziran seçimlerinin rekor bir katılımla gerçekleşmesinin Türkiye’nin güçlü demokrasi geleneğini ortaya koyduğunu belirten Hacısalihoğlu, şunları kaydetti:

“Seçimlerden başarıyla çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur İttifakını tebrik ediyoruz. Milletimiz iradesini sandıkta göstermiştir. Rekor bir katılım olması, halkın oylarının tamamının mecliste temsil edilmesini sağlamıştır. Yeni sistemin ülkemizin geleceğinde yeni kazanımlara yol açacağını düşünüyoruz. Seçimlerin ardından ekonomiye odaklanarak güçlü Türkiye için el birliği ile çalışma dönemi başlamıştır. Milletimizin oyu ile göreve gelen siyasi partilerimizin temsilcilerini kutluyorum. Ülkemize, bölgemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını canı gönülden diliyorum.”

AA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.