Trabzon – Erzincan Demiryolu İhalesi 16 Mayıs'ta | Arsin Haber

SON DAKİKA
Sesli okuma özelliği ile bu haberin başlık ve kısa özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz. SESLİ OKU OKUMAYI DURDUR

Trabzon – Erzincan Demiryolu İhalesi 16 Mayıs’ta

Erzincan- Trabzon Demiryolu Projesi’nin ihale şartnamesi belli oldu

Bu haber 09 Mayıs 2018 tarihinde eklendi.

TRABZON’UN yüz yıllık hayallerinden biri olan ve bölgeyi geleceğe taşıyacağına inanılan Erzincan- Trabzon Demiryolu Projesi’nin Uygulama ve Etüt Projesiyle ilgili ihale metni yayınlandı. İhale metninde işin adı “Yaklaşık 248 km Erzincan-Trabzon Demiryolu (Altyapı) Etüt, Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi” olarak ilan edildi.

2020’DE TAMAMLANACAK

16 Mayıs 2018 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da TCDD Genel Müdürlük binasında yapılacak ihalede işin süresi de işe başlama tarihinden itibaren 540 takvim günü olarak belirtildi. 2020 yılında etüt projesi tamamlanacak olan Erzincan-Trabzon Demiryolunun aynı yıl yapım işine başlanacak. Demiryolu 2023 vizyonu ile hayat bulacak.

TRABZON’UN yüz yıllık hayallerinden biri olan Erzincan- Trabzon Demiryolu Projesi’nin Uygulama ve Etüt Projesiyle ilgili ihale metni yayınlandı. İhale metninde işin adı ise, “Yaklaşık 248 km Erzincan-Trabzon Demiryolu (Altyapı) Etüt, Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi” olarak belirtildi. 16 Mayıs 2018 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da TCDD Genel Müdürlük binasında yapılacak ihalede işin süresi de işe başlama tarihinden itibaren 540 takvim günü olarak belirtildi.

Yayınlanan ihale metninde şu ifadelere yer verildi:

“Erzincan-Trabzon Demiryolu Etüt-Proje Danışmanlık Hizmeti Alınacaktır

ETÜT-PROJE DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINACAKTIR

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) GENEL MÜDÜRLÜK

Erzincan-Trabzon Demiryolu (Altyapı) Etüt, Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi danışmanlık hizmeti işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet edilmektedir. Ön yeterlik değerlendirmesi sonucu yeterliği tespit edilenler arasından ön yeterlik şartnamesinde belirtilen kriterlere göre sıralanmak suretiyle kısa listeye alınarak teklif vermeye davet edilecek isteklilerin katılımıyla 4734 sayılı Kanunun 5 inci bölümünde yer alan hükümlere uygun olarak belli istekliler arasında ihale usulü ile ihale edilecektir.”

İhale metninde işin adı ise, “Yaklaşık 248 km Erzincan-Trabzon Demiryolu (Altyapı) Etüt, Proje, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşi” olarak belirtildi. 16 Mayıs 2018 tarihinde saat 10.00’da Ankara’da TCDD Genel Müdürlük binasında yapılacak ihalede işin süresi de işe başlama tarihinden itibaren 540 takvim günü olarak belirtildi.

Günebakış

Aydın GELLECİ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.