Bayraktar'ın Olumlu İzleri | Arsin Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arsin Haber

Bayraktar’ın Olumlu İzleri

Erdoğan Bayraktar’la ilgili bir gerçek var ki onda insanı kendisine çeken bir mıknatıs var. Adından söz ettiren birçok projenin altında imzası bulunan Efsane Bakan’a ne kadar övgü dizsek azdır.

Bayraktar’ın Olumlu İzleri
272
19 Haziran 2018 - 11:42

O birçok emektar siyasetçi gibi kabuğuna çekilmeyip partisine yani davasınakatkı sağlamak için sahalarda ter dökmeye devam ediyor. Trabzon’a her adım attığında sevgi seli ile karşılanan deneyimli siyasetçi, genel seçimler için uğradığı memleketinde yine benzeri sevgi seli ile karşılandı.

Partisine güç katmaya devam eden Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Bayraktar, adım attığı her noktada vatandaşın ilgisine mazhar olurken, genel seçimlerin ülkemiz için taşıdığı ehemmiyeti anlatmaktan geri durmadı. AK Parti’ye oy isteyen Efsane Bakan, ziyaretlerinde bir oyun önemine vurgu yaparken vatandaşlardan da oylarını kullanmalarını istedi.

Şehirden garanti aldıktan sonra ayrılan usta siyasetçi, Trabzon’da gördüğü dirilikten memnuniyet duyarak hemşerilerine teşekkür etti. Her seçim öncesi çalışmalara katılmak için Trabzon’a gelen Efsane Bakana duyulan ilgi AK Parti’ye güç katarken, sandıklara yansıması da olumlu oluyor. Bugüne kadar hiçbir seçimi pas geçmeyen Bayraktar’ın yansıması yine olumlu olacağa benziyor.

Taka

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.